Церква «Дім Хліба» відсвяткувала Різдво нашого Спасителя Ісуса Христа.
.У те світле свято брати і сестри з особливим благоговінням і радістю підносили в хвалі Іменинника.
В те світле свято брати і сестри з особливим благоговінням і радістю підносили в хвалі Іменинника.
Служіння прикрасили виступи зведеного хору Об'єднання, дитячого прославлення, Марії Титової, Ірини Данко та Юрія Лисенка. Чарівна ведуча Вікторія в гарній урочистій промові, у кожному вірші та кожному рядку, розкрила суть цієї світлої події.
Невеликий смачний презент із пророчим місцем із Біблії створив атмосферу свята й очікування дива.
.«Ми святкуємо не день народження Ісуса, бо ніхто не знає точної дати. Ми святкуємо факт народження Спасителя, реальну історичну подію. Великий Бог, який створив небо і землю, став людиною. Ця подія стала переворотним моментом для людства і змінила його. Але найважливіше, що разом із Христом у світ прийшла надія. Ісус став нашим відкупленням від первородного гріха, який увійшов у світ через Адама. Ген гріха вражав кожну людину. Різдво вчить нас того, що ми не можемо виправдатися і самі себе врятувати, не можемо бути гідні Бога самі по собі. Ми можемо, як дар, прийняти від Бога відкуплення. Єдина причина, з якої Христос народився в цей світ, щоб померти за нас на хресті, воскреснути в третій день і виправдати нас. Це суть Різдва!" - вітаючи церкву, звернувся єпископ Валерій Григораш.
На завершення єпископ запросив тих, хто вперше на подібному служінні, до молитви, в якій вони запросили Ісуса Христа увійти до їхніх сердець і стати особистим Господом і Спасителем.